AKÝ JE PROCES LIEČBY?

Určite ste zvedavý, ako rýchlo môžete zlepšiť svoj zdravotný stav. Samozrejme aj tu sa rozlišuje, či ide o akútnu alebo chronickú chorobu. Tak poďme pekne do radu.

 

Pri akútnej chorobe je to veľmi ľahké. Po rozhovore odchádzate s homeopatickým liekom. Dávkovanie lieku je individuálne. Záleží od potencie lieku a intenzity ochorenia. Úľavu od bolesti pocítite okamžite. Najneskôr však do 12 hodín. Vitalitu pocítite veľmi rýchlo. Kto zažil liečbu antibiotikami, vie to veľmi pekne rozpoznať. Pri presnom lieku a potencii 30CH alebo 200CH je chrípka zahnaná za 1 deň. Samozrejme bez komplikácií ako zápal pľúc a pod. Podotýkam, že ten jeden deň treba mať aj kľud na lôžku. Nie je nutné brať žiadne umelé vitamíny, probiotiká ani lieky proti teplote. Väčšinou kontrola už nie je potrebná.

 

Pri chronickom ochorení je proces liečby trocha dlhší. Nebude to z večera do rána. Pri alopatii je síce nástup liečby rýchly, ale ochorenie len potláča do vnútra tela. Homeopatická liečba trvá dlhšie. U niekoho týždne, u niekoho roky. Ale ochorenie nie je potlačené. Pri presnom homeopatickom lieku je chronické ochorenie minulosťou.

Takže po našom rozhovore vám hľadám liek. Používam odbornú homeopatickú literatúru, homeopatický softvér Radar a moje vedomosti. Vážna informácia je, že hľadám z 5000 homeopatických liekov a má byť najpodobnejší s vaším momentálnym zdravotným stavom. Chronické ochorenie sa rieši len konštitučne.

 

Č O  J E   K O N Š T I T U Č N Á   H O M E O T E R A P I A ? ? ? 

Konštitučná terapia je komplexná liečba celého vášho JA. To znamená, že lieči fyzický problém, prinavracia psychickú pohodu a dodáva energiu. Liek podporuje človeka na všetkých úrovniach. Podporuje aj jeho obranyschopnosť! Terapia je tak hlboká, že dokáže vyliečiť dlhoročný problém. Konštitučný liek je pre vás ten základný, šitý presne pre vás. Pri konštitučnej liečbe sa zväčša používajú lieky s vyššími potenciami napr.200CH, 1000CH. Tento liek sa opakuje podľa potreby. Keďže každý človek je jedinečný, nikdy sa nedá paušalizovať spôsob dávkovania, opakovanie lieku, výber potencie a reakcia organizmu.

 

Upozornenie: konštitučná homeopatická liečba nenahrádza liečbu stanovenú vaším odborným lekárom. Homeopatiká môžte brať súbežne aj s chemickými liekmi. Ich vysadenie je len na vašom uvážení, prípadne konzultácii s vašim lekárom.

 

Príklad:

Dlhé roky trpíte na bolesti bedrového kĺbu. Analgetiká nechcete brať. Dám vám homeopatikum v potencii 200CH. Dávkovanie: 3 dávky počas 2 dní. Tieto lieky sú silné. Ich účinok pôsobí minimálne mesiac. Preto nie je potrebné ich brať kvantum. Dáte si jednu dávku a dosť. Čakanie je veľmi dôležitá časť liečby. Zabudla som spomenúť bolesti. Tie ustúpia, ak sa však bolesti objavia opäť, liek si zopakujete. Ďalšiu dávku si dáte až vtedy, keď je to naozaj za potreby. Môže to byť o týždeň, o mesiac, o pol rok, o rok. 

K tomu opakovaniu dávok je pekné prirovnanie: Auto nefunguje, nejde. Naštartovaním sa pohne. Keď už auto ide, znova neštartujete, však?

 

V prvé dni terapii sa vám môžu objaviť reverzné príznaky. Ide o ochorenie, na ktoré ste trpeli v minulosti. Napr.ak ste mávali angíny, tak vás môže pobolievať hrdlo. Je to dočasný stav, ktorý ako prišiel tak aj zmizne. Nemusíte ho riešiť. Nanajvýš si dáte čaj, kloktáte, cmúlate. Často sa objavia vyrážky na pokožke. To je tiež ok. Cez kožu sa telo zbavuje toxicity.

 

A však začiatok procesu liečby môže byť aj intenzívnejší. Ak ste dlhé roky boli potláčaný chémiou, môže nastať čistenie organizmu. To trvá aj pár dní. Aj toto je prirodzený spôsob liečby. Všetko zlé vychádza z tela von. Nádchou, výtokom, krvácaním, hnačkou. Je to taká iná choroba. Bezbolestná. Je to začiatok vašej cesty.

 

Kontrolu vašej homeopatickej liečby stanovujem bežne po mesiaci. Je to strategický bod vašej liečby. Prehodnocuje sa proces liečby. Čo urobil liek? Treba zmeniť liek, dať vyššiu potenciu? Ako často brať homeopatiká? 

 

Podstúpiť konštitučnú liečbu dá odvahu. Hlavne keď ste liečený desiatky rokov alopaticky /chémiou/. Ale poviem vám, stojí to za to!!! Ten pocit oslobodenia od choroby a liekov je neopísateľný. Vlastne všetky dôležité veci v živote sú neopísateľné. Cítime ich len srdcom. Zmysel života, láska, priateľstvo, radosť, spokojnosť na duši.

Ako sa vyrábajú homeopatícké lieky sa dozviete TU.

tel

facebook

 

 

multisport logo2