KTO SOM? 

Som homeopatka Katka, žena, matka troch detí. Bývam v Bánove pri Nových Zámkoch.

Homeopatia mi zmenila život! Dnes pomáham ľuďom nájsť a zostať v stave zdravia a spokojnosti. Využívam svoje znalosti z oblasti homeopatie, jogy, kvantovania. Prax ukazuje, že vedomá práca je najúčinnejšia. Nájsť príčinu ochorenia a proste ju odstrániť.

Som členom Slovenskej komory homeopatov. Slovenská komora homeopatov /SKH/ je profesné združenie homeopatov na Slovensku. SKH je členom Medzinárodnej rady pre homeopatiu ICH, Európskej centrálnej rady homeopatov ECCH a World Homeopathy Awareness Organisation WHAO.

 

Ako registrovaný homeopat mám úplné homeopatické vzdelanie. Dodržiavam najvyššie štandardy pre prax a etický kódex Slovenskej homeopatickej asociácie. Toto zastrešenie je garanciou kvality poskytovaných služieb pre mojich pacientov.

 

Homeopatiu ako profesiu som študovala na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie /SAKH/. Ide o riadne 4-ročné štúdium ukončené diplomom. Viac informácii získate na stránke školy SAKH.

 

Absolvovala som semináre svetoznámych homeopatov ako je Jan Scholten, Louis Klein. Homeopatia stále napreduje. Preto neustále si rozširujem vedomosti o homeopatickom liečení.

 

Moju homeopatickú publikáciu nájdete v medzinárodnom časopise Interhomeopathy. A taktiež prispievam aj CONSCIOUSREBELS. Môj blog sa nachádza n tejto stránke.

 

Ako som sa dostala k homeopatii? Keď ste zvedaví, čítajte TU.

 

Túto stránku som založila z môjho vnútorného presvedčenia, aby všetci ľudia vedeli, že majú na výber v otázke zdravia. Aj vážne ochorenia sa dajú liečiť v súlade s prírodou. Homeopatia je tu pre vás! Zmeňte svoj život!

Nájdete ma v NOVÝCH ZÁMKOCH na PODZÁMSKEJ UL. 34/A, 2.poschodie (na prízemí je ZP Dôvera).

 

Ja som pomocou homeopatie dosiahla stav zdravia. Rada aj vám pomôžem na vašej ceste.

 

S láskou

Katka Jančovičová, SAKHom.


Moje certifikáty

 

 

tel

facebook

 

 

multisport logo2