Môj príbeh

Možno vám to je známe..... Len tak si žijete svoj život. Pracujete, dovolenkujete, nakupujete, hráte sa s deťmi a medzi tým občas sa stane, že musíte lekárovi. Lebo máte angínu. Lebo muž má alergiu. Lebo prvé dieťa má zápal stredného ucha. A nakoniec aj to druhé dieťa v noci chytí laryngitídu. A tak čas ide. Sme normálna rodina, ktorá sa pasuje s bežnými ochoreniami tohto sveta. Veď každý je občas chorý a občas ide lekárovi.

 

U mňa však problém nastal, keď som po druhom pôrode začala mať opakované ochorenia. Chronickým sa mi stali diagnózy: cystitída, endometritída, prolaps uterus, vaginitída, HPV vírus krčka maternice a bolesť ľavej obličky. A tak som behala po doktoroch a čakala, že niečo so mnou urobia. Veď oni majú najlepšie vedomosti, ako vyliečiť moje telo. Pojedla som množstvo chemických liekov. Dnes si nepamätám, koľko ich bolo. Pamätám si však, ako som sa cítila. Bola som ubolená, unavená. Zväčša náladová. Všetko ma rozladilo. Chodila som extrémne naobliekaná, aby som náhodou neprechladla zo spodu. Von som chodila pomenej. Keď bola večer zima, ani psov som nenakŕmila. Cvičiť som prestala. Lebo aj v telocvični bolo chladno. Všetko som prispôsobovala môjmu zdravotnému stavu tak, aby som len zasa neochorela. A bolo to čoraz ťažšie. Pretože moje telo po toľkej chémie už nemalo skoro žiadnu imunitu. Angíny sa mi zasa objavovali. Tak ako dakedy v detstve.

 

Ten deň si pamätám presne. Sedela som na školskom vystúpení mojej dcéry. Čakala som, kedy to už skončí. Veď viete, bolo mi tam chladno. Tu sa ku mne prihovorí mamička dcérinej spolužiačky: "Prečo už nechodíte cvičiť?" A tak som v skratke spustila, ako som chorá, ako je zima v telocvični a bla-bla-bla. Vraj či chcem vyskúšať klasickú homeopatiu. Čo? Čo to je? Poznala som len Chamomilu na zúbky. Je mi to vlastne jedno. Len aby mi to pomohlo.

 

A takto mi moja homeopatka zmenila život. Prestala som behať po doktoroch, pretože mi pomohla vyzdravieť! Bolesti zmizli! Mykózy zmizli! Kruhy pod očami zmizli! Prestala som byť zimomrivá. Netušila som, ako tie malé guličky mi pomohlii. Priznám sa, ani som tomu neverila. Môj muž v tom videl väčší zmysel ako ja. To on ma zabrzdil, aby som nešla zasa gynekológovi, keď sa mi objavili prvé reverzné príznaky. Po mesiaci homeopatickej liečby som išla gynekológovi na kontrolné stery. Chápete, bála som sa rakoviny krčka maternice. Výsledky boli v poriadku. Že úplne v poriadku! Juchúúúúú!!!!

 

Môj život sa zmenil. Mala som plno energie. Na deti som prestala kričať. Muža som začala akceptovať s nedostatkami /v mojich očiach/. Začala som opäť cvičiť. Aj sex mi zasa robil radosť. Bože, teraz keď si na to spomínam...... bývavalo to len z povinnosti. No a čo ešte? Bola som šťastná! A to som do teraz

 

V ten rok, keď som vyzdravela, som začala študovať homeopatiu. Fascinovala ma! Do dnes ma udivuje táto bezpečná, chutná a príjemná liečebná metóda. A to chutná zdôrazňujem. Odkedy deti liečim len homeopatikami, nemajú problém prehĺtať lieky. A ani psi a mačka sa nesťažujú. Homeopatia mi zmenila môj životný štýl na ZDRAVÝ. A podotýkam, že v minulosti som jedla zdravo a cvičila. Ale ochorenia som vždy riešila chemicky. Dosiahla som stav zdravia. Čo nie je len to, že človek je bez bolestí, teploty, vírusu či baktérie. Je to dobrá nálada, pokoj v duši, vyrovnané emócie, dôvera v chod života. A nakoniec aj kvalita vlasov, nechtov, pokožky a udržanie štíhlej línii. 

 

Určite ste sa dostali k informáciám, ktoré sú aj pre aj proti homeopatii. Ja tu teóriu a vedecké výskumi rozoberať nebudem. Článkov o náboženstve, placebe efekte, drahej liečbe a iných nezmysloch je dosť. Ja píšem o skutočne vyliečených chorobách, o ľuďoch a ich životných príbehoch. To všetko tu deklarujem z vlastnej skúsenosti a skúsenosti mojich pacientov. Amen!

tel

facebook

 

 

multisport logo2